O firmě

Vážení zákazníci,

jsme firma, nabízející zakázkovou truhlářskou výrobu dveří, obložek, schodišť,nábytku a ostatních výrobků z masivního dřeva, vyrobíme Vám na míru obložkové zárubně, špaletová okna, pergoly, schody, dveře, vchodové dveře  z masivu a lepených eurohranolů, pokládáme i masivní podlahy.

Všechny výrobky nabízíme s povrchovou úpravou, mořením, lakováním, olejováním, voskováním a samozřejmě montáží. V případě zájmu o naše služby přijedeme, zaměříme, navrhneme optimální řešení a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

Vnitřní dveře a obložky
Vyrábíme předně ze všech tuzemských dřevin. V případě zájmu jsme schopni zajistit i exotické řezivo. Komplet obložky a dveří obsahuje silikonové těsnění, zadlabací zámek včetně protiplechu, panty, sklo dle výběru.
Na povrchovou úpravu používáme laky od firmy Milesi. Jedná se o tři vrstvy polyuretanového laku. (standardně polomatný 22% lesku). Výrobky lze v případě zájmu namořit do vybraného odstínu dle vzorníku stejné firmy.


Fatal error: Call to undefined function clanky_ZobrazPripojeneDokumentyClankuJakoIkony() in /data/www/trumacek.cz/www.trumacek.cz/css_publik/clanky.php on line 261